Meble ogrodowe 3

Odkryj wygodę, jaką oferuje nasz drewniany zestaw mebli ogrodowych marki Andrew. Specjalnie zaprojektowany, aby dodać elegancji każdej przestrzeni zewnętrznej, nasz zestaw jest idealny zarówno do relaksu, jak i rozrywki na świeżym powietrzu.

Zestaw został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Proste, ale eleganckie linie mebli idealnie komponują się z naturalnym otoczeniem ogrodu, tworząc harmonijną całość. Ich uniwersalny design sprawia, że pasują do różnorodnych stylów ogrodów, od klasycznych po nowoczesne.

ławki do siedzenia

2 ławki o wymiarach 130cm x 35 cm. Idealne do siedzenia i odpoczynku, nasze ławki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i trwałości. Ich ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas użytkowania.

solidny Stół

Ten solidny stół o wymiarach 130cm x 47 cm jest sercem zestawu. Jego przestronna powierzchnia idealnie nadaje się do rodzinnych posiłków, spotkań towarzyskich lub jako miejsce na dekoracje ogrodowe.

Opis techniczny

  • 2 ławki do siedzenia o wymiarach 130 cm długości oraz 35 cm szerokości każda
  • Solidny stół o wymiarach 130 cm długości oraz 47 cm szerokości.

CEna zestawu

  • 340 zł
  • Wystepuje opcja malowania (za dodatkową opłatą)
Cena nie zawiera

Transportu ( docieramy w każdy zakątek Polski oraz poza granicami Polski ).

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budowa domku letniskowego, altany ogrodowej czy innych konstrukcji drewnianych, jesteśmy gotowi, aby omówić Państwa potrzeby i zaproponować rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznijmy wspólną podróż ku funkcjonalnym i estetycznym przestrzeniom ogrodowym.

Twój projekt drewnianego zakątka zaczyna się tutaj

Napisz do nas