Wyróżniamy się doskonałą jakością oraz profesjonalizmem w zakresie montażu. Działamy punktualnie i nasza oferta cenowa jest zawsze atrakcyjna.

Altany ogrodowe, drewniane domki ogrodowe, domki letniskowe

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY!
Altany drewniane, domki drewniane

Drewniane domki letniskowe, ogrodowe, narzędziowe czy altany stanowią idealny wybór dla osób, które cenią bliskość natury i ekologię. Ich unikatowy wygląd i klimat sprawiają, że przebywanie oraz wypoczynek w takich miejscach może korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie.

Specjalizujemy się w produkcji architektury ogrodowej

Andrew Andrzej Telęga

Stolarz pracujący w drewnie od firmy Andrew

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budowa domku letniskowego, altany ogrodowej czy innych konstrukcji drewnianych, jesteśmy gotowi, aby omówić Państwa potrzeby i zaproponować rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznijmy wspólną podróż ku funkcjonalnym i estetycznym przestrzeniom ogrodowym.

Jakość

Nasze konstrukcje opieramy na surowcu najwyższej jakości, co zapewni długotrwałą żywotność i solidność konstrukcji. Wykonane są z drewna sosnowego i świerkowego.

Indywidualne podejście

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie tak, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz krótki termin realizacji.

Terminowść

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia, gwarantując nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także terminowość na każdym etapie realizacji projektu. Rozumiemy, jak ważny jest czas dla naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostawy i montaż odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Doświadeczenie

Potrzebujecie na działce przestrzeni do spania lub wypoczynku? Odpowiedzią na Wasze potrzeby są gotowe domki letniskowe! Ich wykonanie powierzycie nam! Specjalizujemy się w budowie domków drewnianych, które są przestronne, w pełni funkcjonalne i trwałe.

Gwarancja

Zapewniamy, że będą Wam służyć przez długie lata. Korzystamy wyłącznie z odpowiednio wysuszonego i zaimpregnowanego drewna, które gwarantują wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych. Nasza oferta to nie tylko budowa domków letniskowych, ale także budowa altanek ogrodowych. Nie zwlekajcie i zamówcie u nas już teraz!

Zakres kolorystyczny

Zapraszamy do eksploracji naszej sekcji kolorystycznej, gdzie prezentujemy różnorodność drewnianych odcieni dostępnych dla naszych altan drewnianych, domków ogrodowych, domków narzędziowych czy mebli ogrodowych. Pozwól sobie na chwilę inspiracji i wybierz kolor, który najlepiej odda charakter Twojego zielonego zakątka.

Biały

Tik

Dąb ciemny

Dąb

Kolor drewna wiśnia japońska

Wiśnia Japońska

Kolor drewna orzech ciemny

Orzech ciemny

Kolor drewna sosna naturalna

Sosna naturalna

Kolor drewna sosna

Sosna

Kolor drewna cedr

Cedr

Kolor drewna wiśnia japońska

Wiśnia Japońska

Kolor drewna mahoń

Mahoń

Kolor drewna zielony

Zielony

Kolor drewna wiśnia wenge

Wenge

Kolor drewna palisander

Palisander

Kolor drewna palisander średni

Palisander średni

Budowa domku bez pozwolenia

Zacznij swoją przygodę z własnym miejscem wypoczynku w ogrodzie bez zbędnych formalności! Budowa domków i altan nie wymaga uciążliwego pozyskiwania zezwoleń, wystarczy złożyć zgłoszenie do Urzędu Gminy.

Podstawa prawna: Ustawa Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz.U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118, art. 29 ust.1 pkt.1-12) stanowi uproszczoną ścieżkę do realizacji Twoich marzeń o własnym kącie w sercu natury. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z drewnianą architekturą ogrodową już dzisiaj!